Çağrı Merkezi+90 543 844 72 29
Çalışma Saatlerimiz07:00 - 24:00
Gökdemir Nakliye

HAKKIMIZDA

Gökdemir Nakliye ailesi olarak sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 1970 yılından itibaren taşımacılık sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve daha iyi taşıma çözümleri üretmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Her zaman taşımacılık işimizi doğru, dürüst, kaliteli ve güvenilir çalışmaların bir arada oluşturarak müşterilerimize nakliye hizmeti verdik.

Bir müşteri bin müşteriyi getirir deyimimiz ile her hizmet vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık. Çıkmış olduğumuz bu serüvende bir çok kurum, özel şirketlerin ilk tercihleri arasında firmamız yerini almıştır. İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir taşımacılık şirketiyiz. Güvenilir bir taşınma için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

gokdemir-nakliye-profosyonel-nakliye
Gökdemir Nakliye

BİZİM HİKAYEMİZ

Söyleyince dile kolay geiyor ama yarım asırdır Gökdemir Ailesi olarak Taşımacılık sektöründeki tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Tabiki yıllların tecrübesi ile farkımızı ortaya koyarak yolumuza devam ediyoruz.

Faaliyetlerimize başladık
Eşya Depolama Hizmetine başladık
Şehirlerarası hizmet vermeye başadık
Araçlarımızı yenileyerek hizmet kaitesini arttırıldık
Asansörlü Araç ile Asansörlü Nakiye’ye başladık
Yeni araç ve vinç alarak yolumuza devam ediyoruz. Çünkü yolumuz çok uzun…

 

1970
1995
2001
2011
2016
2019
Gökdemir Nakliye

YETKİ BELGEMİZ

amasyada kurumsal nakliye firması
Call Now Button