EŞYA DEPOLAMA

        Gökdemir Nakliye Eşya Depolama hizmetimiz ile size ait olan eşyanızı güvenli şekilde depolama işlemine tabi tutabilirsiniz. Evinizde fazla yer kaplayan veya bulunmasını istemediğiniz ama atmak istemediğiniz veya zarar görmesini istemediğiniz eşyalarınızı sizler için depolayarak saklayabiliriz. Yaşam alanlarınızda fazla yer kaplayan eşyalarınız, iş hayatınız için önemli olan arşiv ve evraklarınızı kişisel özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile yaşam alanlarınızı daraltmadan, tedirgin olmadan güvenli ve kaliteli bir hizmet alarak sigorta güvencesi altında ve depolarınızın anahtarları bir tek sizde bulunarak saklamanız ve korumanız için eşya depolama hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek eşya depolama hizmeti ile ilgili yetkili personeimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama, hizmeti sayesinde, eski veya yeni olmasına rağmen, kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz bütün eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebiliriz. Günlük ya da haftalık veyahut da aylık ile birlikte yıllık gibi farklı süreler kapsamında eşyalar en küçük bir sorun olmadan kiralama süresi boyunca devamlı bir şekilde kontrolden  geçirilerek tutulmaktadır. Gökdemir Nakliye Eşya Depolama hizmeti ile farklı boyutlara sahip olan depolama alanları sayesinde eşyanın miktarına göre seçim yapılmakta ve eşyalar birbirine değmeyecek bir şekilde ve özel bir listeleme kapsamında yerleştirilmektedir. Bu listeleme sayesinde ayrıca müşteri belirli bir zaman içerisinde gelip eşyaların içerisinden bir şeyler almak istediği zaman da bunu listeye bakarak kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı elde edebilir. Gökdemir Nakliye tüm işlemlerinde olduğu gibi eşya depolama hizmetlerinde de özverili ve titiz çalışmalara devam etmektedir.

Depolarımız eşyalarınızın korunması maksadı ile tasarlanmış olup, olası hasarları ortadan kaldırmıştır. Bu maksat ile depo içerisine alınan eşyaların korunma işlemleri, başta doğal etkenler olmak üzere zararlı canlılarında bertaraf edilmesi olarak gerçekleşmektedir.

Call Now Button